piątek, 4 kwietnia 2014

EnergoLOKATA 3M PLUS na 4% w NeoBanku


W internetowym oddziale Wielkopolskiego Banku Spółdzielczego dostępna jest od kilkunastu dni bardzo dobra propozycja lokaty na 3 miesiące na 4%Oferta dostępna jest jedynie w bankowości internetowej neoBank24. Minimalna kwota lokaty to 1.000 zł, maksymalna 1.000.000 zł. Można otworzyć dowolną ilość takich  lokat. Lokaty są odnawialne (na standardowym oprocentowaniu), w przypadku zerwania dostajemy 0,10% odsetek. Do otwarcia lokaty niezbędna jest otwarcie konta osobistego lub internetowego rachunku technicznego. Rachunek techniczny jest darmowy. Promocyjne lokaty możemy otwierać w ciągu 85 dni od otwarcia jednego z wymienionych wcześniej kont. 


Oferta skierowana jest niestety wyłącznie do nowych klientów banku. Lokatę może otworzyć jedynie osoba pełnoletnia, która do tej pory:

  • nie była posiadaczem lub współposiadaczem lub pełnomocnikiem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w neoBanku
  • nie była posiadaczem lub współposiadaczem lub pełnomocnikiem rachunku oszczędnościowego w neoBanku
  • nie była posiadaczem lub współposiadaczem lub pełnomocnikiem rachunku terminowej lokaty oszczędnościowej w neoBanku
  • nie była posiadaczem lub Użytkownikiem karty kredytowej w neoBanku

Dla osób, którzy nie są nowymi klientami neoBanku do wyboru są inne lokaty, a mianowicie:

  • Lokata Promocyjna na 3 miesiące z oprocentowaniem 3,2%
  • Lokata Promocyjna na 6 miesięcy z oprocentowaniem 3,3%
  • Lokata Promocyjna na 12 miesięcy z oprocentowaniem 3,4%


Podsumowując oferta EnergoLokaty Plus jest jedną z najlepszych na rynku. Jeśli ktoś jeszcze nie miał styczności z tym bankiem warto mocno rozważyć rozpoczęcie współpracy. Więcej szczegółów na stronie banku, czyli tutaj. A jeśli ktoś nie może skorzystać o oferty pomimo rad zawartych tutaj, to zachęcam przyjrzenia się promocji BGŻ Optima opisanej tutaj, Bossabanku opisanej tutaj, bądź Raiffeisen Polbank - szczegóły tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz