poniedziałek, 31 marca 2014

Lokata Bezkarna w BGŻ Optima + gwarantowane 100 zł na start

W poprzednim wpisie zasygnalizowałem cykl artykułów na temat promocyjny produktów dedykowanych dla nowych klientów bądź nowych środków. Dzisiaj pierwsza z propozycji.


Zapraszam na nową, aktualną stronę:


W ofercie internetowego banku BGŻ Optima pojawiła się kolejna edycja lokaty na start dla Nowych Klientów pod nazwą Lokata Bezkarna. Z oferty mogą skorzystać klienci, którzy w tym banku konta nie posiadają. Jeśli więc wcześniej mieliśmy konto w BGŻ Optima ale je zlikwidowaliśmy to z oferta jest jak najbardziej dla nas. Warto więc korzystać z rad, które zamieściłem tutaj. Lokatę Bezkarną zakładamy na etapie składania wniosku o otwarcie indywidualnego konta osobistego. Podstawowe cechy lokaty to:


 • Oprocentowanie 4% na okres 3 miesięcy.
 • Gwarancja oprocentowania – w przypadku zerwania lokaty dostajemy całość naliczonych odsetek za czas trwania lokaty.
 • Minimalna kwota lokaty to 1.000 zł a maksymalna 20.000 zł.
 • Możliwość założenia tylko jednej takiej lokaty.

Podsumowując jest to bardzo dobra oferta dla tych osób, które z bankiem BGŻ Optima obecnie styczności nie mają. Należy dodać, że konto osobiste w BGŻ Optima jest typowym kontem oszczędnościowym z oprocentowaniem promocyjnym na 3,5% dla nowych środków do kwoty 40.000 zł. Jest też kontem bezpłatnym z nieograniczoną liczbą przelewów zewnętrznych, co jest rzadkością na rynku, jeśli nie wyjątkiem.

A jak dostać dodatkowe 100 zł? Jeśli oczywiście nie jesteśmy obecnie klientami BGŻ Optima to wystarczy konto osobiste i Lokatę Bezkarną założyć przy współpracy z portalem Bankier Starter. Warunki, które trzeba spełnić:

 • Założyć konto i lokatę przez stronę bankierstarter czyli tutaj.
 • W ciągu 30 dni zasilić lokatę kwotą przynajmniej 1.000 zł.
 • Zgodzić się na przetwarzanie danych marketingowych.
 • Konto i lokatę trzeba założyć w czasie jedne sesji czyli w ciągu 13 minut.

Do dnia 25.06.2014 r. na e-mail dostaniemy wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Należy uzupełnić dane osobowe w postaci imienia i nazwiska, numeru telefonu, numeru aktywnego otwartego rachunku oraz opcjonalnie adresu zamieszkania. Na ww. rachunek w ciągu 14 dni po tym okresie zostanie przekazana premia w wysokości 100 zł. W regulaminie nigdzie nie ma napisane, że lokata nie może być zerwana wcześniej. Promocja ważna jest od 19 marca do 15 kwietnia, ale regulamin promocji może być zmieniony w każdej chwili. Oferta jedna z najlepszych na rynku do kwoty 20.000 zł z dodatkowym bonusem.2 komentarze:

 1. Dzięki za info pewnie skorzystam

  OdpowiedzUsuń
 2. Do usług. Będę starał się na bieżącą opisywać podobne promocje więc zapraszam do częstych odwiedzin strony.

  OdpowiedzUsuń